تحلیل بلندمدت قیمت چین لینک: آینده لینک تا سال ۲۰۳۳

۰۴ اسفند ۱۴۰۲
تحلیل بلندمدت قیمت چین لینک: آینده لینک تا سال 2033

قیمت چین لینک با رشد ۴۶ درصدی در عرض سه هفته به ۲۰ دلار رسیده و یک بول ران را در پیش دارد. علاوه بر این، مومنتوم صعودی، افزایش طمع در کل بازار باعث تغییر روند قیمت شده است.

آینده چین لینک در سال ۲۰۲۴ و پس از آن به عوامل مختلفی بستگی دارد اما در این مقاله سعی می کنیم پیش بینی های جدیدی از چشم انداز آینده LINK را ارائه کنیم تا به شما در تصمیم گیری برای خرید و نگهداری بلندمدت این ارز دیجیتال کمک کند. این مقاله هر ماه آپدیت خواهد شد و جدیدترین پیش بینی ها ارائه خواهد شد.

چین لینک چیست؟

ارز دیجیتال چین لینک که با حروف اختصاری LINK شناخته می شود ارز اختصاصی شبکه چین لینک است. چین لینک یک بلاک چین غیرمتمرکز ساخته شده بر اساس اتریوم است که با هدف تسهیل انتقال داده ها از منابع خارجی به قراردادهای هوشمند آن چین ساخته شده است.

قیمت فعلی چین لینک چقدر است؟

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink)
نام اختصاری LINK
قیمت چین لینک ۱۴.۰۱ دلار
رتبه در سایت کوین مارکت کپ ۱۵
حجم معاملات روزانه ۲۸۰,۷۵۰,۱۴۷ دلار
عرضه ی کل ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار
مقدار در گردش ۶۰۸,۰۹۹,۹۷۰ دلار
وب سایت رسمی https://chain.link/
وایت پیپر https://chain.link/whitepaper

تحلیل بلندمدت قیمت چین لینک

بازیابی قیمت چین لینک در دو ماه گذشته آن را در جایگاه دوازدهم ارزهای دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار داده است. نمودارها افزایش قیمت در یک ماه گذشته را نشان می دهند. عملکرد ۶ ماهه هم مثبت ۲۲۱ درصد بوده و از ابتدای سال قیمت لینک  بیش از  ۳۲ درصد افزایش پیدا کرده است.

طبق پیش بینی های سایت کریپتوپولیتن، قیمت چین لینک در سال ۲۰۲۴ تا حداکثر ۲۹ دلار افزایش خواهد داشت. در سال ۲۰۲۵ قیمت می تواند بین حداقل و حداکثر ۳۴ و ۴۲ دلار نوسان کند.

کارشناسان تخمین زده اند در سال ۲۰۲۶ چین لینک با عبور از  ۵۰ دلار به حداکثر ۶۰ دلار برسد. میانگین قیمت در سال ۲۰۲۷، ۷۴ دلار برآورد شده و انتظار می رود در این سال قیمت بین ۷۲ و ۸۴ دلار متغیر باشد.

همچنین حداکثر قیمت در سال ۲۰۲۸، ۱۲۵ دلار و حداقل قیمت ۱۰۲ دلار خواهد بود. برای سال ۲۰۲۹ میانگین قیمت ۱۶۱ دلار پیش بینی شده است.

انتظار داریم در سال ۲۰۳۰ ارزش چین لینک در محدوده ۲۱۸ تا ۲۶۸ دلار متغیر باشد. میانگین قیمت در این سال ۲۲۵ دلار  محاسبه شده است.

طبق پیش بینی های میهن سیگنال، قیمت در سال های بعد هم به صعود خود ادامه خواهد داد و در سال ۲۰۳۱ می تواند با عبور از سطح مهم ۳۰۰ دلار به حداکثر ۳۸۱ دلار دست پیدا کند. بر این اساس، در سال ۲۰۳۲ حداکثر قیمت ۵۵۶ دلار و در سال ۲۰۳۳، ۸۰۹ دلار خواهد بود.

آیا خرید چین لینک سرمایه گذاری خوبی است؟

پیش بینی بلندمدت قیمت چین لینک بسیار امیدوارکننده است. با این حال این پیش بینی ها بر اساس تحلیل داده های تاریخی ارائه شده و ممکن است با تغییر شرایط بازار به وقوع نپیوندند. در این شرایط بهترین کار در نظر گرفتن بازار و توجه به اخبار و توسعه های موثر بر قیمت است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل بلندمدت قیمت چین لینک: آینده لینک تا سال ۲۰۳۳» با ما درمیان بگذارید.

برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *