پیدا کردن ارزهای تازه لیست شده صرافی ها قبل از بقیه !

۲۴ بهمن ۱۴۰۱
پیدا کردن ارزهای تازه لیست شده صرافی ها قبل از بقیه !

بسیاری از علاقه مندان ارز های دیجیتال هر روز از ما می پرسند “چگونه از لیست شدن ارزهای جدید در صرافی ها خبردار شویم؟” یا “نحوه اطلاع و خرید ارز قبل از لیست شدن در صرافی ها”چگونه است؟ در این مقاله قصد داریم یکبار برای همیشه پاسخ جامعی به همه این سوالات بدهیم. با ما همراه باشید.

چگونه ارز های تازه لیست شده صرافی هارا پیدا کنیم؟

بهترین و سریعترین پاسخ این است که اکثر شبکه های اجتماعی و سایت های صرافی های مختلف را دنبال کنید. به دنبال اخباری باشید با عبارت “new listing announcement” یعنی “اطلاعیه لیست شدن ارز جدید”

اما قطعا پیدا کردن آمار همه ارز های تازه لیست شده در صرافی های مختلف کار دشواری است. پس شما باید از ربات ها و ابزار ها استفاده کنید تا کار خود را ساده کنید. برای این منظور در ادامه بهترین ابزار ها برای پیدا کردن ارز های تازه لیست شده در صرافی ها را معرفی می کنیم. همچنین در ادامه این مطلب لیست ارزهای تازه لیست شده در برخی صرافی های مطرح را هم برایتان قرار میدهیم! هم ماهی و هم ماهیگیری را می آموزیم!

بهترین ابزار ها برای پیدا کردن ارز های تازه لیست شده در صرافی ها

بهترین سایت برای ارز های تازه لیست شده : سایت کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)

کوین مارکت کپ را پیامبر ارز دیجیتال می نامیم!(نعوذ بالله!) کوین مارکت کپ از همه چیز خبر دارد. تمام ارز های جدیدی که در همه صرافی های ارز دیجیتال چه متمرکز و چه غیر متکمرکز لیست می شوند در Recently Added کوین مارکت کپ لیست می شوند. برای دسترسی به این ارز ها کافیست اینجا کلیک کنید.

تمام ارز های جدیدی که در همه صرافی های ارز دیجیتال چه متمرکز و چه غیر متکمرکز لیست می شوند در Recently Added کوین مارکت کپ لیست می شوند.

 

بهترین سایت برای ارز های تازه لیست شده : سایت کوین مارکت کل (Coinmarketcal)

با استفاده از این سایت که یک تقویم ارز دیجیتال به حساب می آید شما میتوانید کلیه ارز های تازه لیست شده در صرافی ها را مشاهده کنید. برای این منظور کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  1. از اینجا وارد سایت Coinmarketcal شوید.
  2. عبارت Listing را تایپ و دکمه سرچ را بزنید.عبارت Listing را تایپ و دکمه سرچ را بزنید.
  3. کلیه ارز هایی که در صرافی های ارز دیجیتال تازه لیست شده اند به ترتیب تاریخ برای شما به نمایش می آید.کلیه ارز هایی که در صرافی های ارز دیجیتال تازه لیست شده اند به ترتیب تاریخ برای شما می آید.

حالا اگر هر کدام از موارد فوق را مشاهده کنید میبینید نوشته شده فلان ارز در فلان صرافی لیست می شود. شما میتوانید روی دکمه Source کلیک کنید تا منبع خبر را خودتان چک کنید(فقط اگر منبع خبر خود صرافی ایست اعتماد کنید) همچنین با کلیک بر Proof یک تصویر از توییت یا منبع خبر مبنی بر راستی آزمایی این خبر ببینید. مثلا ما برای مثال روی لیست شدن AirDAO در صرافی BKEX کلیک می کنی و تصویر زیر را مشاهده میکنیم.

مثلا ما برای مثال روی لیست شدن AirDAO در صرافی BKEX کلیک می کنی و تصویر زیر را مشاهده میکنیم.

با ثبت نام در کوین مارکت کل و استفاده از Add to calendar و Create your reminder میتوانید این اتفاق (لیست شدن ارز در صرافی)  را به خودتان یاد آوری کنید.

“احتیاط کنید! هر ارزی که تازه لیست می شود به معنی مناسب بودن برای خرید نیست! بسیاری از ارزهای کلاهبرداری تاکنون در صرافی های معتبری لیست شده اند! قبل از هر چیز حتما تحقیق کافی انجام دهید.

گزینه دوم برای پیدا کردن ارز های تازه لیست شده : سایت کوین رنکینگ (CoinRanking)

کوین رنکینگ هم یک وبسایت عالی برای New Coins یا ارز های تازه لیست شده در صرافی هاست. برای این منظور مراحل زیر را طی کنید:
  1. از اینجا وارد سایت کوین رنکینگ (CoinRanking) شوید.
  2. مواردی که به عنوان New Coins آورده شده همان مواردی است که به تازگی در صرافی ها لیست شده.مواردی که به عنوان New Coins آورده شده همان مواردی است که به تازگی در صرافی ها لیست شده.

مورد جالب توجه این است که در پایین این لیست میتوانید لیست ارز های تازه لیست شده را به تفکیک دسته بندی مشاهده کنید. مثلا در اینجا شما توکن های تازه لیست شده را به تفکیک “Newest Layer-1 coins” یعنی ارز های لایه یک و “Newest Meme coins” یعنی میم کوین های جدید و “Newest Exchange tokens” یعنی توکن های جدید صرافی ها را مشاهده کنید.مثلا در اینجا شما توکن های تازه لیست شده را به تفکیک "Newest Layer-1 coins" یعنی ارز های لایه یک و "Newest Meme coins" یعنی میم کوین های جدید و "Newest Exchange tokens" یعنی توکن های جدید صرافی ها را مشاهده کنید.

گزینه سوم برای پیدا کردن ارز های تازه لیست شده : سایت کریپتوکارنسی آلرتینگ (Cryptocurrencyalerting)

با کمک این سایت شما میتوانید تعیین کنید به ازای یک فرایند خاص به شما ایمیل یا اس ام اس ارسال شود. اما متاسفانه اس ام اس برای کاربران ایرانی دریاف نمیشود. برای استفاده از این ایزار کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  1. از اینجا وارد وبسایت کریپتوکارنسی آلرتینگ (Cryptocurrencyalerting) شوید. باکس دوم یعنی Coin Listing Alert را مشاهده کنید. حالا کافیست یکی از راه های ارتباطی مثل ایمیل را انتخاب و Any Coin و Any Exchange را از گزینه ها بزنید تا لیست شدن هر ارز تازه ای را در ایمیل خود دریافت کنید.حالا کافیست یکی از راه های ارتباطی مثل ایمیل را انتخاب و Any Coin و Any Exchange را از گزینه ها بزنید تا لیست شدن هر ارز تازه ای را در ایمیل خود دریافت کنید.

 

نظرتان را درباره‌ی مقاله «پیدا کردن ارزهای تازه لیست شده صرافی ها قبل از بقیه !» با ما درمیان بگذارید.

6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

یک نظر

  • فقط بخرید

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *