ورود
تحلیل قیمت سیاکوین 15 آبان 1400

توکن سیاکوین پس از روبه رو شدن با فشار فروش از بالا، در نمودار ماهانه در تلاش برای باقی ماندن بالاتر از میانگین های متحرک حیاتی ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه است. حجم معاملات در نمودار ماهانه پایین تر است و باید در جلسات بعدی افزایش یابد. اکنون این ارز دیجیتال تلاش می کند با حجم پایین تر بالاتر از میانگین های متحرک باقی بماند.

نکات مهم تحلیل قیمت سیاکوین:

  • قیمت سیاکوین در نمودار ماهیانه تلاش می کند بالاتر از مقاومت های متحرک باقی بماند.
  • فقط میانگین های متحرک ۱۰۰ و ۲۰۰ دوره ای حفظ شده اند در حالی که میانگین های ۵۰ و ۲۰ بالاتر قرار گرفته اند.

در صورتی که سیاکوین بتواند بالاتر از خطوط حمایتی خود باقی بماند، انتظار می رود سطوح ۰.۰۲۴ و ۰.۰۲۸ در جلسات معاملاتی بعدی قابل دسترس باشند. حمایت های مهم در ۰.۰۱۶۱ و ۰.۰۱۳۲۵ دلار قرار دارند در خالی که مقاومت های اصلی در ۰.۰۲۳۹۰ و ۰.۰۲۷۵۰ واقع شده اند.

نمودار یک روزه قیمت سیاکوین / دلار

نمودار یک روزه قیمت سیاکوین / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

رفتار خرسی سیاکوین بعد از رالی بزرگ صعودی

پس از یک رالی شدید صعودی از سطوح پایین، قیمت در نمودار هفتگی، نزولی شده است. در تایم فریم ۴ ساعته، اندیکاتورهای تکنیکال منفی و حجم پایین آمده است. فشار فروش از سطوح بالاتر موجب افت قیمت شده و اکنون سیاکوین برای باقی ماندن در منطقه خنثی تلاش می کند.

قیمت اکنون در محدوده ۰.۰۱۹ دلار قرار دارد که افت ۳.۳۶ درصدی قیمت در امروز را نشان می دهد. نسبت حجم به ارزش بازار هم ۰.۴۵۰۸ است.

اندیکاتور RSI رو به پایین در حرکت است که روند نزولی را منعکس می کند. این اندیکاتور در نزدیکی محدوده اشباع فروش در سطح ۳۶ معامله می شود و به زودی می توانیم شاهد برگشت باشیم.

مکدی در نمودار ۴ ساعته نزولی است. همزمان خط قرمز این اندیکاتور بالاتر از خط سبز قرار گرفته و نشانی از بازیابی قیمت دیده نمی شود.

نمودار چهار ساعته قیمت سیاکوین / دلار

نمودار چهار ساعته قیمت سیاکوین / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

منبع:themarketperiodical
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *