تحلیل قیمت آلت کوین های کاردانو، چین لینک و فایل کوین ۸ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت آلت کوین های کاردانو، چین لینک و فایل کوین ۸ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت آلت کوین های کاردانو، چین لینک و فایل کوین 8 فروردین 1400

در بین آلت کوین های مورد بررسی، کاردانو در یک رنج معامله می شود و در حال حاضر به نقطه میانی آن رسیده است. چین لینک کمی صعودی شده و احتمال افت فایل کوین تا ۱۰۱ دلار وجود دارد.

تحلیل قیمت کاردانو (ADA)

کاردانو به معامله در رنج بین ۱ تا ۱.۴۷ دلار ادامه داده است. نقطه میانی این رنج ۱.۲۳ می باشد که منطقه ای مهم برای کاردانو در کوتاه مدت است. برای رسیدن قیمت این ارز دیجیتال از ۱.۰۴ به ۱.۲۵ مومنتوم صعودی وجود داشته اما در آنجا قیمت با فشار فروش مواجه و دچار پولبک به ۱.۱۸ دلار شده است.

نمودار 4 ساعته کاردانو / تتر

نمودار ۴ ساعته کاردانو / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

گردش پول چایکین تعادل بین خریداران و فروشندگان را نشان می دهد در حالی که در شاخص حرکت جهتی (DMI) هم ADX (خط زرد) و هم +DI (خط آبی) بالاتر ولی بسیار نزدیک به سطح ۲۰ قرار دارند.

در ۴۸ ساعت آینده کاردانو باید با حجم معاملات بیش از میانگین از سطح ۱.۲۳ دلار عبور کند تا سناریوی صعودی برای این آلت کوین ادامه یابد. این حرکت احتمال افزایش قیمت تا ۱.۴۸ دلار را در چند روز آینده ایجاد خواهد کرد. پس زدن این سطوح باعث بازگشت قیمت تا ۱.۰۲ دلار خواهد شد.

تحلیل آلت کوین چین لینک (LINK)

نمودار 4 ساعته چین لینک / دلار

نمودار ۴ ساعته چین لینک / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

قیمت آلت کوین چین لینک پس از افت تا زیر سطح ۲۶.۷ دوباره بالا رفته است. RSI هم به بالاتر از سطح ۵۰ و مقدار ۵۶ رسیده که تا حدی صعودی تلقی می شود.

یک مقاومت در سطح ۲۷.۵ دلار پیش روی خریداران قرار دارد. ناتوانی در شکستن این سطح در چند ساعت آینده به آن معنا خواهد بود که امکان افت مجدد قیمت تا ۲۶ دلار وجود دارد.

تحلیل قیمت فایل کوین (FIL)

نمودار 1 ساعته فایل کوین / دلار تتر

نمودار ۱ ساعته فایل کوین / دلار تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

نمودار ۱ ساعته احتمال تقویت در رنج ۱۲۲-۱۳۸ دلار را در کوتاه مدت برای فایل کوین نشان می دهد. در نزدیکی ۱۱۸ دلار یک منطقه تقاضا وجود دارد اما افت قیمت به زیر این سطح می تواند باعث شود قیمت تا ۱۰۴ دلار هم اصلاح کند. مکدی مومنتوم صعودی این آلن کوین را نشان می دهد و تقاطع دو خط زیر سطح صفر می تواند افت بیشتر قیمت را موجب گردد.

در نتیجه، تریدرها می توانند به انجام معاملات در مرزهای رنج ۱۲۲-۱۳۸ دلار بپردازند. تریدرهای با دید بلندمدت تر هم باید منتظر شکست سقف های قبلی در ۱۳۹ دلار یا اصلاح عمیق تر تا سطح ۵۰ درصد فیبوناچی در ۱۰۱ دلار بمانند.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *