تحلیل قیمت بیت کوین ۱۱ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت بیت کوین ۱۱ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت بیت کوین 11 فروردین 1400

بیت کوین مدتی است در رنج باریک بین ۵۸۰۰۰ و ۵۹۵۰۰ دلار گیر کرده است. تلاش هایی برای حمله به ۶۰۰۰۰ صورت گرفته اما ناموفق بوده است. هم اکنون قیمت بیت کوین در حوالی ۵۸۷۰۰ قرار دارد و با یک مومنتوم نزولی مواجه شده است.

نکات مهم تحلیل:

  • بیت کوین به سمت یک شکست بزرگ رو به پایین حرکت می کند و احتمال لمس سطوح پایین تر از ۵۳۰۰۰ وجود دارد.
  • یک الگوی کنج نزولی در نمودار ۴ ساعته تشکیل شده که چشم انداز نزولی را نشان می دهد.

نمودار ۴ ساعته بیت کوین

نمودار ۴ ساعته نشان می دهد این ارز پرچمدار در قله یک الگوی کنج صعودی قرار دارد. این الگو در تحلیل تکنیکال به عنوان یک نشانه نزولی تعبیر می شود. این الگو پس از افت قابل توجه و سپس بازیابی جزئی قیمت ایجاد شده است.

نمودار 4 ساعته بیت کوین / دلار

نمودار ۴ ساعته بیت کوین / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

دو خط روند برای تشکیل این الگو به کار می روند که یکی سقف های در حال افزایش و دیگری کف های در حال افزایش را به هم وصل می کند. پیش بینی می شود قبل از نزدیک شدن خطوط به هم، شکست به پایین این الگو رخ دهد.

دقت داشته باشید که افزایش حجم ، شکست الگو را تایید می کند. هدف بعدی در صورت افت قیمت بر اساس ارتفاع الگو تعیین می شود. بنابراین در صورت شکست الگو بیشتر از ۱۰ درصد افت قیمت اتفاق خواهد افتاد. در این صورت امکان رسیدن قیمت به زیر ۵۳۰۰۰ دلار هم وجود خواهد داشت.

همزمان، فشار در بالا برای افزایش مدتی که پادشاه ارزهای دیجیتال در نزدیکی سطح ۶۰۰۰۰ مانده بیشتر می شود. به علاوه، بسته شدن کندل روزانه زیر ۵۸۰۰۰ می تواند به حرکت نزولی به سمت ۵۳۰۰۰ دلار منتهی شود. همه میانگین های متحرک به کار رفته شامل میانگین متحرک ساده ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ آماده حمایت برای جلوگیری از افت بیشتر قیمت هستند.

اندیکاتور مکدی نشان می دهد روند همچنان صعودی است. خط مکدی (آبی) بالاتر از خط سیگنال قرار گرفته است. اگر این اندیکاتور بتواند همین وضعیت خود را حفظ کند بیت کوین مدت بیشتری در رنج ۵۸۰۰۰ و ۵۹۵۰۰ دلار باقی خواهد ماند.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع: کوین گیپ
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *