تحلیل ارزهای دیجیتال ۲۵ مرداد ۹۹

۲۵ مرداد ۱۳۹۹
تحلیل ارز های دیجیتال 25 مرداد

خریداران دوباره قدرت را در اتریوم به دست گرفته اند و شکست قوی سطح ۴۰۰ دلار بیت کوین و سایر آلت کوین ها را به بالاتر سوق داد.

تحلیل بیت کوین ۲۵ مرداد

بیت کوین سطح EMA 20 روزه خود (۱۱۲۵۳ دلار) را در ۱۲ آگوست شکست که نشان می دهد خریداران در حال خرید شدیدکف های قیمتی می باشند.

چارت روزانه بیت کوین دلار 25 مرداد

چارت روزانه بیت کوین دلار ۲۵ مرداد

رفتار قیمتی چند روز گذشته یک الگوی مثلث صعودی را تشکیل داده است که با یک شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از ۱۲.۱۱۳.۵۰ تکمیل می شود. هدف این الگو در ۱۳۷۰۲.۵۵ دلار قرار دارد.

همچنین بخوانید |  تحلیل بیت کوین

هر دو میانگین متحرک رو به بالا هستند و RSI در محدوده مثبت قرار دارد که نشان می دهد خریداران دست بالاتر را دارند.

این دیدگاه صعودی در صورتی که جفت بیت کوین/ دلار از سطح فعلی یا مقاومت ۱۲.۱۱۳.۵۰ پایین تر بیاید و EMA 20 روزه خود را بشکند باطل خواهد شد.

چنین حرکتی اولین علامت سیو سود در سطح های بالاتر خواهد بود. زیر EMA 20 روزه افت قیمت تا ۱۰۴۰۰ دلار محتمل است. اگر این حمایت باقی بماند احتمالا این جفت به مدت چند روز در حالت رنج زدن باقی می ماند. این روند با شکست محدوده حمایتی ۱۰۴۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار منفی خواهد شد.

تحلیل اتریوم ۲۵ مرداد

اتر خط روند نزولی و مقاومت بالایی ۴۱۵.۶۳۶ دلار را در ۱۳ آگوست شکست که نشان می دهد روند صعودی ادامه یافته است.

چارت روزانه اتریوم دلار 25 مرداد

چارت روزانه اتریوم دلار ۲۵ مرداد

هر دو میانگین متحرک شیب رو به بالا دارند و RSI در منطقه اشباع خرید است که نشان دهنده برتری خریداران می باشد. هدف بعدی اتریوم در بالا ۴۸۰ دلار و بعد از آن ۵۲۰ دلار می باشد.

همچنین بخوانید |  تحلیل اتریوم

این دیدگاه صعودی در صورتی که فروشندگان جفت اتر/ دلار را به زیر ۴۱۵.۶۳۴ برسانند منفی خواهد شد. چنین حرکتی گویای سیو سود در سطوح بالایی است و می تواند به یک پولبک عمیق تر منجر شود.

تحلیل ریپل ۲۵ مرداد

ریپل از الگوی قبلی خود خارج شده که این یک نشانه مثبت است. اگر خریداران بتوانند قیمت را تا ۰.۳۰۷۳۰۱ بالا ببرند، رالی تا محدوده مقاومتی ۰.۳۲۶۱۱۳ تا ۰.۳۴۶۷۲۷ دلار محتمل خواهد بود. شکست به بالای این سح سیگنال ادامه روند صعودی خواهد بود.

چارت روزانه ریپل دلار 25 مرداد

چارت روزانه ریپل دلار ۲۵ مرداد

هدف بعدی بالاتر از ۰.۳۴۶۷۲۷ در ۰.۴۰ دلار قرار دارد. میانگین های متحرک صعودی و RSI نزدیک به منطقه اشباع خرید نشانگر برتری خریداران می باشد.

بر خلاف این فرضیه، در صورتی که جفت ریپل/ دلار از ۰.۳۰۷۳۰۱ پایین بیاید فروشندگان دوباره برای کاهش دادن قیمت تا EMA 20 روزه (۰.۲۷۵) تلاش خواهند کرد. اگر آنها موفق شوند اصلاح عمیق تر تا سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصد فیبوناچی در ۰.۲۴۴۴۷۲ دلار محتمل خواهد بود.

تحلیل چین لینک ۲۵ مرداد

چین لینک در سیزدهم آگوست سطح اکستنشن ۲۶۱.۸ درصد فیبوناچی در ۱۷.۴۳۱۹ دلار را شکست. اما خریداران نتوانستند قیمت را بالای این سطح حفظ نمایند و این گویای سیو سود در سطوح بالاتر است.

چارت روزانه چین لینک دلار 25 مرداد

چارت روزانه چین لینک دلار ۲۵ مرداد

با این وجود جفت چین لینک/ دلار تغییر زیادی را تجربه نکرده که نشان می دهد اکثریت خریداران همچنان موقعیت های خود را حفظ کرده اند و به ادامه رالی امیدوار هستند. اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالاتر از ۱۸.۳۴۸۸ دلار برسانند رالی تا ۲۰ دلار می تواند ادامه یابد.

در طرف دیگر فروش می تواند باعث افت قیمت تا ۱۵.۹۱۷۵ دلار گردد. زیر این سطح احتمال افت تا سطح اصلاحی ۳۸.۲ درصد فیبوناچی در ۱۳.۹۶۳۹ دلار نیز وجود دارد.

اگر این جفت ارز از این سطح بالاتر بیاید خریداران دوباره برای ادامه روند صعودی تلاش خواهند کرد اما شکست به زیر این سطح می تواند نشانگر ضعف حرکت باشد.

تحلیل بیت کوین کش ۲۵ مرداد

بیت کوین کش چندین روز است که سطح حمایتی ۲۸۰ دلار را حفظ کرده است. این نشان می دهد خریداران در حال خرید در این سطح می باشند. با این وجود، به جز در حالتی که خریداران قیمت را به بالاتر از خط روند نزولی برسانند، فروشندگان برای شکست حمایت ۲۸۰ دلار تلاش خواهند نمود.

چارت روزانه بیت کوین کش دلار 25 مرداد

چارت روزانه بیت کوین کش دلار ۲۵ مرداد

اگر قیمت از خط روند نزولی پایین بیاید یک مثلث نزولی تشکیل خواهد شد که با شکست و بسته شدن قیمت زیر ۲۸۰ دلار تکمیل می شود. هدف این الگو ۲۲۲ دلار تعیین شده است.

با این حال اگر خریداران قیمت را به بالای خط روند نزولی برسانند حرکت تا ۳۲۵ دلار و سپس ۳۵۳ دلار محتمل خواهد بود. شکست این مقاومت می تواند سیگنال احتمال ادامه روند نزولی باشد.

تحلیل بیت کوین اس وی ۲۵ مرداد

بیت کوین اس وی حمایت ۲۰۰ دلار را حفظ کرده است اما بازگشت آن از حمایت قدرتی ندارد که این گویای نداشتن عجله در میان خریداران در این سطوح می باشد.

چارت روزانه بیت کوین اس وی دلار 25 مرداد

چارت روزانه بیت کوین اس وی دلار ۲۵ مرداد

قیمت به خط روند نزولی رسیده است که احتمالا به عنوان یک مقاومت قوی عمل خواهد کرد. اگر جفت بیتکوین SV از این مقاومت پایین بیاید احتمال شکست به زیر ۲۰۰ دلار نیز و مقاومت متحرک ساده ۵۰ روزه (۱۹۲ دلار) افزایش خواهد یافت. زیر این سطح، سقوط می تواند تا ۱۶۰ دلار هم ادامه یابد.

اکنون EMA 20 روزه صاف شده و RSI نزدیک به نقطه میانی است که تعادل میان عرضه و تقاضا را نشان می دهد. شکست به بالای خط روند نزولی و مقاومت ۲۲۷ دلار نشان می دهد خریداران در حال بازگشت به قدرت هستند. بالاتر از این سطح حمله به ۲۶۰.۸۶ دلار محتمل خواهد بود.

تحلیل لایت کوین ۲۵ مرداد

خریداران لایت کوین با موفقیت از سطح ۵۱ دلار دفاع کرده اند که این یک نشانه مثبت است. اگر آنها بتوانند لایت کوین را به بالای کانال نزولی هدایت کنند، حرکت تا ۶۰ دلار و سپس تا ۶۵.۱۵۷۳ دلار ممکن خواهد شد.

چارت روزانه لایت کوین دلار 25 مرداد

چارت روزانه لایت کوین دلار ۲۵ مرداد

شکست به بالای ۶۵.۱۵۷۳ می تواند به رالی تا ۸۰ دلار منجر شود. جفت لایت کوین/ دلار اکنون بالای EMA 20 روزه (۵۵ دلار) قرار دارد و RSIهم تا نزدیک سطح ۶۰ بال رفته است که نشان دهنده برتری جزئی خریداران می باشد.

بر خلاف این فرضیه در صورتی که این جفت از سطح فعلی پایین بیاید فروشندگان دوباره برای کاهش قیمت تا ۵۱ دلار تلاش خواهند نمود. شکست به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه یک نشانه منفی بزرگ خواهد بود.

تحلیل کاردانو ۲۵ مرداد

کاردانو اکنون در حال تقویت بین محدوده ۰.۱۳ و ۰.۱۵ دلار می باشد. تلاش فروشندگان در ۱۲ آگوست برای کاهش دادن قیمت با خرید شدید توسط خریداران جبران شد که این گویای تقاضای قوی در سطوح پایین است.

چارت روزانه کاردانو دلار 25 مرداد

چارت روزانه کاردانو دلار ۲۵ مرداد

در طول این بخش از حرکت صعودی تاکنون دوبار تقویت حدود ۲۷ روز به طول انجامیده است. تقویت فعلی روز هیجدهم خود را سپری کرده و اگر تاریخ تکرار شود پیش از شکست به بالا یا پایین، قیمت تا چندین روز دیگر هم در همین رنج باقی خواهد ماند.

همچنین بخوانید |  تحلیل آلت کوین ها

EMA 20 روزه (۱۳۷ دلار) صاف شده و RSI کمی بالاتر از نقطه میانی قرار گرفته است که ان هم تعادل بین خریداران و فروشندگان را نشان می دهد. حرکت بعدی احتمالا پس از بسته شدن قیمت جفت کاردانو/ دلار بالای ۰.۱۵ یا زیر ۰.۱۳ دلار آغاز خواهد شد.

تحلیل بایننس کوین ۲۵ مرداد

بایننس کوین در۱۱، ۱۲ و ۱۳ آگوست به زیر EMA 20 روزه خود سقوط کرد اما در هر سه روز فروشندگان نتوانستند سطوح پایین قیمتی را حفظ نمایند که این نشان دهنده خرید شدید توسط خریداران است.

چارت روزانه بایننس کوین دلار 25 مرداد

چارت روزانه بایننس کوین دلار ۲۵ مرداد

امروز خریداران قیمت را به بالای خط روند نزولی رسانده اند و برای عبور از مقاومت ۲۲.۹۳ دلار تلاش می نمایند. اگر موفق شوند رالی تا ۲۴.۵۸۸ دلار و سپس ۲۷.۱۹۰۵ محتمل خواهد بود.

هر دو میانگین متحرک در حال افزایشند و RSI در منطقه مثبت قرار دارد که نشان دهنده برتری قدرت خریداران می باشد.

برخلاف این فرضیه اگر جفت بایننس کوین/ دلار از ۲۲.۹۳ دلار پایین بیاید فروشندگان دوباره برای شکست حمایت EMA 20 روزه تلاش خواهند کرد.

تحلیل کریپتو دات کام کوین ۲۵ مرداد

کریپتو دات کام کوین در یک روند صعودی در حال تقویت است که این علامت مثبتی است. اکنون قیمت بین ۰.۱۵۴۳۲۲ و ۰.۱۷۶۵۹۶ دلار گیر افتاده است.

چارت روزانه کریپتو دات کام کوین دلار 25 مرداد

چارت روزانه کریپتو دات کام کوین دلار ۲۵ مرداد

EMA 20 روزه (۰.۱۶) شیب رو به بالا دارد و RSI نزدیک به سطح ۶۰ قرارکرفته که نشان می دهد حرکت تضعیف شده اما برتری همچنان با خریداران است.

اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای ۰.۱۷۶۵۹۶ برسانند احتمال ادامه روند صعودی با هدف ۰.۲۰ دلار وجود دارد. بر خلاف آن اگر جفت کریپتو دات کام کوین/ دلار به زیر حمایت این رنج برسد، افت قیمت تا ۰.۱۳ دلار محتمل خواهد بود.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل ارزهای دیجیتال ۲۵ مرداد ۹۹» با ما درمیان بگذارید.

2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

‫2 نظر

  • اینم خبر شیباریوم پیش خور شد

    حالا اصلاح خواهد کرد ریزش

  • آدرس کرمان خیابان پیرانشهر روبروی کوی یکم پلاک ۷۱

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *