ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
پرواز سهام توئیتر بلافاصله پس از اعلام احتمال اضافه کردن بیت کوین

با اعلام احتمال اضافه شدن بیت کوین به ترازنامه توئیتر، سهام این شرکت به قله ۵۲ هفته ای ۷۳.۱۸ دلار رسید. قبل از این افزایش قیمت این سهام ۶۰ دلار بود. اکنون ارزش بازار توئیتر ۵۷.۲۰ میلیارد دلار می باشد.

پس از ورود تسلا به بیت کوین با سرمایه گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری، گزارش ها حاکی از ورود احتمالی توئیتر به این عرصه است. تسلا با این کار باعث افزایش گرایش شرکت های بزرگ به افزودن بیت کوین به ذخایر خود شده است. قبل از تسلا شرکت های بزرگی مانند گری اسکیل، پی پل و مس میوچوال شروع به خرید بیت کوین و برخی از ارزهای دیجیتال کرده بودند. چند روز پیش از اعلام این خبر هم مسترکارت اعلام کرده است تا از ارزهای دیجیتال در شبکه پرداخت خود استفاده خواهد کرد و کاربرانش تا پایان سال جاری از این امکان بهره مند خواهند شد.

جک دورسی مدیرعامل توئیتر از ایجاد یک ودیعه توسعه بیت کوین خبر داده است. او که یکی از حامیان بیت کوین می باشد در توئیتی اعلام کرده به همراه جی زی ستاره موسیقی هیپ هاپ ۵۰۰ بیت کوین به تشکیلاتی به نام ودیعه برای تأمین بودجه توسعه بیت کوین اختصاص داده اند. طبق گفته او کار این نهاد بر تیم هایی در آفریقا و هند متمرکز است.

واکنش بازار نسبت به این خبر خوب بوده و ارزش سهام توئیتر افزایش یافته است. به گفته کارشناسان اینکه سایر شرکت های بزرگ هم به ارز دیجیتال و به خصوص بیت کوین روی بیاورند حتمی است و تنها زمان آن نامشخص است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:https://news.bitcoin.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.