تحلیل قیمت بایننس کوین ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت بایننس کوین ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت بایننس کوین 27 فروردین 1400

نکات مهم تحلیل:

  • قیمت بایننس کوین قبل از شکست نزولی رفتار حاشیه ای دارد.
  • BNB برای بالا رفتن از سطح ۶۰۰ دلار با مقاومت روبه روست.
  • نزدیک ترین حمایت ها در ۵۰۰ دلار و پایین تر از ۴۶۰ دلار قرار گرفته اند.

قیمت بایننس کوین (BNB) به زیر ۵۵۰ دلار افت کرده و در چند روز اخیر مومنتوم نزولی باعث افت قیمت تا ۵۲۰ دلار هم شده است. با این حال مجموع عملکرد توکن بومی صرافی بایننس در هفته اخیر ۲۵+ درصد بوده که مومنتوم اندک صعودی را نشان می دهد.

در کلیت بازار ارز دیجیتال، در هفته اخیر شاهد صعود قیمت ها بودیم. بیشتر ارزها از جمله ریپل و کاردانو رشد های دو رقمی (به ترتیب ۶۶ ئ ۱۹ درصدی) قیمت را تجربه کرده اند. بیت کوین و اتریوم هم به ترتیب ۶.۷ و ۱۸.۱ درصد رشد کرده اند.

اندیکاتورهای تکنیکال بایننس کوین / تتر

نمودار 4 ساعته بایننس کوین / تتر

نمودار ۴ ساعته بایننس کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در بین اندیکاتورهای تکنیکال، مکدی مونتوم به شدت نزولی را در هیستوگرام قرمز خود نشان می دهد.

RSI اکنون در منطقه خنثی و زیر سطح ۴۵ قرار گرفته و سیگنالی را صادر نمی کند. این اندیکاتور سه روز است که در این وضعیت قرار دارد.

باندهای بولینگر باریک هستند و در آینده بیشتر به هم نزدیک خواهند شد. نزدیک شدن باندها نشان دهنده کاهش نوسان در قیمت است. اینکه قیمت پایین تر از خط میانه باندها قرار گرفته و حد پایینی را لمس کرده است به این معناست که قیمت در چند کندل بعدی به سمت پایین حرکت خواهد کرد.

سیگنال خرید و فروش

نمودار 4 ساعته بایننس کوین / تتر

نمودار ۴ ساعته بایننس کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال نمودار ۴ ساعته به طور کلی سیگنال خرید ضعیف را صادر کرده زیرا تنها ۹ تا از ۲۶ اندیکاتور تکنیکالی مهم از برتری خریداران حمایت می کنند. از طرف دیگر ۷ اندیکاتور سیگنال فروش داده اند که این گویای ادامه حرکت نزولی در این تایم فریم است. ۱۰ اندیکاتور هم نظر خنثی دارند و جهت بازار به یک سمت را تایید نمی کنند.

تحلیل ۲۴ ساعته نیز این دیدگاه را تایید می کند و سیگنال خرید را با ۱۴ مورد از ۲۶ اندیکاتور نشان می دهد. تنها ۵ اندیکاتور حرکت نزولی را نشان می دهند و ۷ اندیکاتور خنثی هستند.

پس از ناتوانی در عبور از ۶۰۰ دلار، قیمت بایننس کوین تا ۵۰۰ دلار افت کرد. حالا در هر دو طرف خریداران و فروشندگان در حال تلاش برای خروج از کانال فعلی قیمت هستند اما هیچکدام موفق نشده اند.

اکنون برتری دیدگاه نزولی در بازار دیده می شود و مومنتوم کافی برای حرکت در یک جهت نیز وجود ندارد. این نشان می دهد قیمت در سطح فعلی نیاز به استراحت دارد. پیش بینی می شود بعد از این استراحت قیمت تا کمتر از حمایت ۵۰۰ و سپس ۴۶۰ دلار افت نماید.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *