ورود
مجله خبری 15 فروردین 1400: قله تاریخی جدید اتریوم

این یک شنبه هم به خلاصه ای از اخبار مهم در هفته ای که گذشت می پردازیم. در هفته ای که گذشت شاهد قله جدید تاریخی اتریوم، عملکرد مثبت بیت کوین، شروع خدمات پرداخت ارز دیجیتال پی پل و اعلام تاریخ دقیق فهرست شدن کوین بیس در صرافی بودیم. با ما همراه باشید.

قله تاریخی جدید اتریوم

همانطور که در اخبار هفته گذشته اعلام کردیم، با شکسته شدن سطح ۲۱۰۰ برای اولین بار، اتر توانست یک قله تاریخی جدید ثبت کند. طبق گزارش بازار دیروز با بالا رفتن قیمت اتر / بیت کوین و افت دامیننس بیت کوین، سایر آلت کوین ها هم به دنبال اتریوم شروع به رشد کردند. در این میان بایننس کوین و پولکادات از جمله ارزهایی بودند که بهترین عملکرد را ثبت کردند.

تریدرها اکنون دیدگاه کاملا صعودی نسبت به اتریوم دارند. آنها انتظار دارند این آلت کوین پیشرو در کوتاه مدت حرکت صعودی را تجربه کند. آنها در این راستا هدف ۲۵۰۰ دلار را در نظر گرفته اند. انتظار داریم با رسیدن ماههای ژوئن و جولای که قرار است ارتقای پیشنهادی اتریوم به عنوان EIP-1559 تغییرات عظیمی در شبکه ایجاد کند این پیش بینی ها محقق شوند.

با افزایش قیمت نرخ کارمزد تراکنش ها و همچنین گس شبکه باز هم بالا رفته است. هزینه استفاده از این بلاک چین در روزهای اخیر ۷۷ درصد افزایش یافته است. با این افزایش میانگین کارمزد تراکنش ها به ۲۲.۹۷ دلار رسیده است.

آوریل ماه صعود بیت کوین

بیت کوین توانست بعد از تلاش های فراوان از ۶۰ هزار دلار عبور کند. با وجود اینکه ماه مارس، ماهی ترسناک در تاریخ بیت کوین بوده و در ۶ سال از ۹ سال گذشته بیت کوین عملکرد منفی داشته این بار عملکرد ۲۹.۸۴ درصدی و مثبت در دوره ۳۱ روزه ثبت شده است.

حالا با شروع ماه آوریل به آینده امیدوار هستیم چرا که تنها در دو سال از سال ۲۰۱۳ تا کنون بیت کوین در ماه آوریل عملکرد منفی داشته است.

در سه ماهه اول امسال، بیت کوین سود ۱۰۳ درصدی به دست داده که بهترین عملکرد آن در طول ۸ سال است.

طبق داده های تاریخی سه ماهه دوم سال، زمان اوج بازار بیت کوین است. در این دوره در طول تاریخ تنها ۲ بار و آنهم تنها ضرر ۱۰ درصدی ثبت شده است.

خریداران این ارز دیجیتال اکنون به عبور از سود ۱۵۹ درصدی در ماههای آوریل و ژوئن امید دارند.

شروع خدمات پرداخت ارز دیجیتال پی پل

یکی از خبرهای بنیادی که باعث شد قیمت بیت کوین از ۵۵۰۰۰ دلار بازگردد اعلام شروع خدمات پرداخت ارز دیجیتال توسط پی پل بود.

با این کار مشتریان آمریکایی می توانند به راحتی از ارزهای دیجیتال خود برای خرید کردن استفاده کنند. ارزهای مورد پشتیبانی پی پل علاوه بر بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و لایت کوین هستند.

به محض انجام تراکنش ارزهای دریافتی به ارز فیات تبدیل می شوند. با این کار پی پل از عدم تغییر ارزش ارز و اعمال نشدن کارمزد تراکنش اطمینان حاصل می کند.

۱۴ آوریل زمان فهرست شدن کوین بیش در بورس

کمیسیون بورس آمریکا بالاخره تایید نهایی برای فهرست شدن کوین بیس را صادر کرده است. تاریخ دقیق این کار ۱۴ آوریل اعلام شده است. قرار است این صرافی با نماد COIN در بازار نزدک فهرست شود.

تحلیلگران معتقدند فهرست شدن کوین بیس می تواند با بالابردن نوسان بر قیمت بیت کوین تاثیر بگذارد.

برنده ها و بازنده ها

برنده ها و بازنده ها

در پایان این هفته بیت کوین ۵۹۶۹۹ دلار، اتر ۲۱۱۱ و ریپل ۰.۶۳ دلار قیمت داشتند. ارزش کل بازار هم به ۱۹۶۵۳۹۸۸۲۸۳۳۸ دلار رسیده است.

در میان ۱۰۰ ارز برتر سه آلت کوین Holo ، BitTorrent  و Helium بیشترین افزایش قیمت را داشته اند. بیشترین ضرر در این هفته نیز نصیب Voyager Token ، SwissBorg  و Pundi X شده است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *