ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
تحلیل قیمت شیبااینو 24 مهر 1400

تحلیل قیمت شیبا امروز صعودی است زیرا در محدوده حمایت قبلی ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار از قیمت حمایت شده است که این موجب تقویت و استراحت در ۲۴ ساعت گذشته شده است. بنابراین انتظار داریم جفت شیبا/ دلار پس از کسب مومنتوم لازم دوباره رالی صعودی را تجربه کند.

نکات مهم تحلیل شیبا اینو:

  • قیمت شیبا امروز صعودی است.
  • شیبا / دلار به حمایت قبلی در ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار ریتریس داشته است.
  • هم اکنون استراحت و تقویت قیمت در حال انجام است.

کلیت بازار در ۲۴ ساعت گذشته مومنتوم صعودی داشته است. بیت کوین رشد ۳.۷۲ درصدی داشته و اتریوم ۴.۵ درصد افزایش قیمت پیدا کرده است. پولکادات همچنان با رشد ۱۰ درصدی خود از سرآمدان بازار بوده است.

وضعیت شیبااینو در ۲۴ ساعت گذشته

جفت شیبا/ دلار در رنج ۰.۰۰۰۰۲۴۳ تا ۰.۰۰۰۰۲۷۴۷ دلار در حال معامله بوده که نوسان پایین را نشان می دهد. حجم معاملات ۲۱.۹۲ درصد کاهش یافته و به ۲.۹۸ میلیارد دلار رسیده است. ارزش بازار ۱۰.۲۳ میلیارد دلاری موجب شده این ارز دیجیتال در رده ۲۱ ارزهای برتر از نظر ارزش بازار قرار بگیرد.

تحلیل قیمت ۴ ساعته شیبا

در نمودار ۴ ساعته، قیمت شیبا اینو در حال استراحت است. این احتمال وجود دارد که در آخر هفته تلاش دیگری برای رالی صعودی انجام گیرد. سطوح حمایتی و مقاومتی در نمودار مشخص شده اند.

نمودار 4 ساعته قیمت شیبا / دلار

نمودار ۴ ساعته قیمت شیبا / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

شیبا در این ماه تا به اینجا عملکردی استثنایی داشته است. بعد از چندین روز استراحت در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷ دلار در انتهای سپتامبر، در چهارم اکتبر یک رالی قوی آغاز شد.

سرانجام، این رالی پس از چند روز مومنتوم صعودی قوی، قیمت را در ۷ اکتبر به ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار رساند. اما در روز بع یک ریتریسمنت ۴۰ درصدی قیمت را به ۰.۰۰۰۰۲ دلار بازگرداند که مقاومت قبلی شیبا بود.

از آنجا دوباره مومنتوم صعودی برقرار شد و قیمت را تا ۰.۰۰۰۰۳۲ دلار هدایت کرد. با این حال خستگی خریداران در ابتدای این هفته موجب شده ریتریسمنت های کندی به سمت ۰.۰۰۰۰۲۵  دلار انجام شود.

جمع بندی

تحلیل قیمت شیبا اینو امروز صعودی است زیرا در ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار پس از چندین ریتریسمنت کند، حمایت رخ داده است. بنابراین انتظار داریم شیا/ دلار در روزهای منتهی به آخر هفته با پایان مومنتوم خرسی بتواند دوباره افزایش قیمت را تجربه کند.

منبع:کریپتوپولیتن
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.