ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
تحلیل قیمت دوج کوین و کاردانو 2 مهر 1400

بازار ارز دیجیتال ۲۴ ساعت هم در وضعیت سبز نماند و پس از قله های ثبت شده در روز پنج شنبه، اصلاح در برخی ارزهای دیجیتال رخ داد. اکثر دارایی های دیجیتال به خصوص ده رمزارز برتر افت قیمت یک رقمی داشته اند که نشان می دهد حرکت صعودی تنها واکنشی به وضعیت ایجاد شده در اورگراند چین بوده است.

نکات مهم تحلیل:

  • دوج کوین در اطراف ۰.۲۲ دلار در حال معامله است.
  • کاردانو با ریسک افت به ۲ دلار به دلیل فشار فروش در SMA 50 روزه مواجه است.

 

بیت کوین توانسته بالاتر از ۴۴۰۰۰ دلار باقی بماند اما تلاش برای افزایش بیشتر قیمت به جایی نرسیده است. اتریوم به مانع ۳۲۰۰ دلار برخورد کرده و در ۳۱۰۰۰ دلار در حال نوسان است. کاردانو  در ۲.۲۷ دلار معامله می شود در حالی که ریپل و دوج کوین به ترتیب در ۰.۹۸ و ۰.۲۲ دلار در حال معامله اند.

دوج کوین

دوج کوین از حمایت ۰.۱۹ بازیابی شده و مقاومت ۰.۲۳ را دیروز تست کرده است. این توکن میم به بالاتر از خط روند نزولی خود رسیده که می تواند آن را به هدف ۰.۲۵ دلار نزدیک کند.

با این حال، افزایش فشار فروش از بالا، هیجان را در نطفه خفته کرد و موجب افت قیمت تا ۰.۲۲ دلار شد. با شکل گیری مومنتوم خرسی، در جلسات معاملاتی جمعه کاهش قیمت بیشتری را خواهیم داشت.

محدوده تقاضا که با رنگ سبز مشخص شده نشان می دهد محدوده زیر ۰.۲ دلار لمس نشده است. علاوه بر آن، مکدی به تدریج در حال رشد است و در آینده نزدیک احتمال ایجاد سیگنال خرید وجود دارد.

همزمان، خریداران آماده دفاع از حمایت ۰.۲۲ دلار هستند. اگر این حمایت باقی بماند، سرمایه گذاران می توانند به روند صعودی حداقل تا ۰.۲۵ دلار خوشبین باشند. این محدوده مقاومتی نزدیک SMA 200 روزه قرار دارد. ادامه مسیر  تا ۰.۳ دلار مرحله به مرحله طی خواهد شد و تریدرها باید محتاط باشند.

نمودار یک روزه دوج کوین / دلار

نمودار یک روزه دوج کوین / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

کاردانو

کاردانو با مقاومت قوی میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه رو به رو شده است. این توکن که به تازگی از قراردادهای هوشمند در پلتفرم خود رونمایی کرده حمایت منطقه سبز را زمانی که به قیمتش به زیر ۲ دلار رسید  تست کرده است.

برای اطمینان از اینکه خریداران توانایی ادامه افزایش قیمت را دارند حمایت های بالاتر مورد نیاز است. با این وجود، یک هل قوی از بالا در حال فشار وارد کردن به کاردانوست. در صورتی که حمایت ۲.۲ دلار پابرجا نماند، انتظار داریم قیمت تا ۲ دلار افت نماید.

حرکت RSI در نزدیکی خط میانی متوقف شده که نشان می دهد فشار فروش دربازار آشکار شده است. حمایت های بالاتر همراه با سیگنال خرید در مکدی می توانند اوضاع را بهبود بخشند. هدف خریداران بستن روز بالاتر از SMA50 روزه است. این حرکت می تواند خریداران بیشتری را به ورود به بازار تشویق نماید تا در نیروی کافی برای حرکت به سمت هدف ۲.۵ در گام بعدی ایجاد شود.

نمودار یک روزه کاردانو / دلار

نمودار یک روزه کاردانو / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

منبع:کوین گیپ
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.