تحلیل قیمت چین لینک ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

تحلیل چین لینک 26 دی 99

قیمت چین لینک هم روند مشابهی نسبت به سایر آلت‌کوین‌ها در پیش گرفته و به سمت حمایت‌های پایین خود حرکت کرده است. فشرده شدن باندهای بولینگر هم نتوانسته کمکی بکند و قیمت چین لینک به محدوده حمایتی ۲۶.۸۰ دلار نزدیک شده است. میانگین متحرک ۵۰ روزه در حجم پایین معاملات آخر هفته یک چالش برای خریداران ایجاد کرده است.

نکات مهم تحلیل:

  • چین لینک در محدوده حمایتی کلیدی خود قرار گرفته است.
  • با افت سفارش‌های خرید در نزدیکی میانگین متحرک ۲۰۰ روزه، قیمت چین لینک / دلار تا ۲۶.۸۵ دلار افت کرده است.
  • مقاومت ۳۰ دلار برای معاملات محدود آخر هفته یک چالش بزرگ برای خریداران ایجاد کرده است.

در هفته گذشته قیمت در یک رنج محدود قرار داشت. کانال نزولی قیمت، شیب زیادی ندارد. قیمت اکنون در سطوح حمایتی در حال تلاش است. افزایش فروش می‌تواند موجب حرکت به سمت حمایت ۲۵ دلار و سپس لمس منطقه ۲۳ دلار گردد.

بازار نشانه‌های خرسی دارد. خرسی شدن بازار باعث رسیدن قیمت به زیر میانگین متحرک ۵۰ روزه شده است. اگر نوسان دوباره افزایش یابد، احتمال رفتار نوسانی در هر یک از دو جهت نمودار وجود خواهد داشت.

نمودار ۴ ساعته

نمودار 4 ساعته قیمت چین لینک / دلار

نمودار ۴ ساعته قیمت چین لینک / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

تقاطع مکدی به سمت منطقه منفی نشان می‌دهد فروشندگان قدرت را در اختیار دارند. این حرکت در نمودار ساعتی مشخص‌تر است. RSI به زیر ۴۰ رسیده و با بالارفتن فشار فروش احتمال پایین‌تر رفتن آن وجود دارد. علاوه بر این، RSI استوکستیک نیز بر نگرانی‌های خریداران افزوده است.

در سطح میانگین متحرک ۲۰۰ روزه علاقه به خرید وجود دارد. بااین‌حال رفتار قیمتی این جفت در آخرین هفته باعث خنثی شدن پیش‌بینی حرکت صعودی شده است. در سمت دیگر، در سطح ۲۹.۶ دلار که میانگین متحرک ۵۰ روزه قرار گرفته فشار فروش مانع افزایش قیمت می‌شود.

هم‌زمان با افت تدریجی قیمت به ۲۶.۰۶ دلار، افت حجم معاملات رخ‌داده است. در نتیجه خریداران برای افزایش قیمت باید نقدینگی و حجم معاملات را بالا ببرند. طبق تحلیل قیمت چین لینک، سیر فعلی قیمت، آن را به محدوده عرضه خواهد برد.

اگر چین لینک / دلار بالاتر از منطقه عرضه در نزدیکی ۲۶ دلار بسته شود، احتمال افزایش قیمت وجود خواهد داشت. البته برای برداشتن مانع ۳۰ دلار به حجم بالای معاملات نیاز است.

اندیکاتورهای تکنیکال تصویر متناقضی از وضعیت بازار را نشان می‌دهند. با اتمام تعطیلات آخر هفته احتمال ایجاد یک حرکت قوی‌تر وجود دارد.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *