ورود
تحلیل قیمت ریپل 11 شهریور 1400

اکثر ارزهای دیجیتال پس از چند روز آرامش به حرکت درآمده‌اند. هر ده رمزارز برتر در وضعیت سبز قرار دارند و دوج کوین، کاردانو و پولکادات بیشترین رشد را داشته‌اند.

بیت کوین ۵.۷درصد رشد کرده و با خروج از محدوده ۴۷۰۰۰ به ۴۹۶۳۴ دلار رسیده است. اتریوم دیروز حرکت صعودی خود را آغاز کرده و بالاتر از ۳۵۰۰ دلار تثبیت شده و در ۳۷۵۴ دلار در حال معامله است. احتمال ادامه رشد اتر تا ۴۰۰۰ دلار نیز وجود دارد.

سولانا از رالی خود عقب‌نشینی کرده و در ۱۱۰ دلار معامله می‌شود. این در حالی است که تا سقف تاریخی جدید آن در ۱۳۰ دلار فاصله زیادی نمانده است.

ریپل در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۵ درصد افزایش قیمت داشته و توانسته همراه با سایر رمزارزها افت هفته گذشته خود را جبران نماید. توکن انتقال پول بین‌المللی سطح ۱ دلار را امتحان کرده اما دوباره به بالای ۱.۱ دلار بازگشته است. این سطح به مدت چندین روز سطح محوری حرکت ریپل قبل از حرکت به بالای ۱.۲ دلار در روز چهارشنبه بوده است.

حرکت صعودی امروز تا ۱.۲۵ دلار ادامه پیدا کرده و با افزایش قیمت، سرمایه‌گذاران بیشتری جذب بازار این ارز می‌شوند. در نمودار روزانه،اندیکاتور مکدی سیگنال خرید داده بنابراین روند صعودی جدید احتمالاً تا ۱.۳۵ دلار و سپس ۱.۴ دلار ادامه خواهد یافت. RSI هم بالاتر از نقطه میانی در حال نزدیک شدن به منطقه اشباع خرید است.

نمودار یک‌روزه قیمت ریپل / دلار

نمودار یک‌روزه قیمت ریپل / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

پرونده ریپل در دادگاه همچنان در حال پیگیری است. در ابتدای این هفته ریپل از دادگاه درخواست کرد گزارشی از دارایی‌های ارز دیجیتال کارکنان کمیسیون بورس داشته باشد و طبق گزارش‌ها قاضی از استدلال‌های کمیسیون بورس رضایت نداشته است.

منبع:کوین گیپ
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *